Upravit stránku

Zabýváme se oblastí geodézie mnoho let. Nebojíte se nových výzev a chcete se podílet na významných projektech a stavbách? Pak se nám ozvěte!

Náplň práce:

  • Provádění zeměměřických prací (podklady pro projektové dokumentace, vytyčování a zaměřování staveb, ...)
  • Měření nejnovější technikou - totální stanice, GNSS přijímače
  • Zpracování dokumentace a digitalizace naměřených dat
  • Provádění výpočtů a zpracování digitální kresby

Požadujeme:

  • Vzdělání v příslušném oboru (geodézie, mapování, geoinformatika, stavebnictví, apod.)
  • Vítáni jsou jak zkušení uchazeči, tak i šikovní absolventi středních a vysokých škol
  • Znalost AutoCadu / MicroStationu
  • ŘP sk. B
  • Samostatnost, pečlivost, seriózní vystupování

Nabízíme:

  • Motivující pracovní ohodnocení (závisí na praxi a schopnostech)
  • Cestovní náhrady
  • Poskytneme Vám nejnovější přístroje
  • Další odborné vzdělávání
  • Nástup dle domluvy, možný ihned

Ozvěte se nám! Pošlete svůj strukturovaný životopis, my Vám zavoláme a probereme detaily po telefonu a potom na osobním pohovoru.

Kontakt:

Ing. Pavel Rais

+420 732 429 382

rm-geodata@rm-geodata.cz

Nahoru